Нічна атака Росії: в Дніпрі й Києві є загиблі,десятки людей постраждали

Нічна атака Росії: в Дніпрі й Києві є загиблі,десятки людей постраждали

02.06.26 15:33 47 115
Російська армія вчергове завдала масованого удару ракетами й дронами по Україні вночі на 2 червня.

Зокрема, влада Києва зафіксувала пошкодження в кількох районах. На Подолі було загоряння на території нежитлової забудови, уламки впали на дах дев'ятиповерхового будинку. Атака також спричинила пожежі на Оболоні, в Святошинському, Шевченківському й Дарницькому районах.

«У Подільському районі внаслідок повторного влучання в дев?ятиповерховий будинок, стався обвал конструкцій. Під завалами можуть бути люди», – повідомив голова міста Віталій Кличко.

За даними КМДА, кількість постраждалих згодом зросла до 51 людини, серед них троє дітей. Зокрема, постраждала трирічна дитина. 35 людей постраждали.

«Наразі відомо про чотирьох загиблих у столиці», – уточнив міський голова. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Сили РФ по об'єкту критичної інфраструктури у Запоріжжі – ОВА

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ЄС розглядає можливість ...
Наступна новина: В Тернополі сергій Надал ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
tolegyasko - 03.06.26

Очень интересно! Судя по некоторым откликам ….

аватар країна
Odderry - 03.06.26

Было интересно почитать!!!

аватар країна
tarasenkoandrey - 03.06.26

ніштяг, все правильно написано. Молодець!

аватар країна
meowkantana - 03.06.26

Цікава стаття, дякую. Цікавить: чи буде продовження?

аватар країна
picechka - 03.06.26

Полезного много нашла для себя

аватар країна
stan_marsh11 - 03.06.26

Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.

аватар країна
modeljobs - 03.06.26

З уводольствіем потиснув би автору руку, його сайт - диво.

аватар країна
Mskkkshop - 03.06.26

Дякую за статтю виявилася дуже корисною.

аватар країна
n7773 - 03.06.26

Після прочитання навіть мені тема стала цікава.

аватар країна
BeZ12 - 03.06.26

Добавлю эту статью в закладки.

аватар країна
jereemmy - 03.06.26

А який це движок? теж хочу блог завести

аватар країна
EVErNode - 03.06.26

Громкий заголовок и статья норм - можно ловить траф с ПС

аватар країна
AlexNst - 03.06.26

Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.

аватар країна
Wowowowowowowowowowow - 03.06.26

прочитала з задоволенням

аватар країна
kowjeg - 03.06.26

Великолепная идея

аватар країна
drunknsailor - 03.06.26

Портал просто супер!

аватар країна
Optovique - 03.06.26

Понял не всё.

аватар країна
Glisti - 03.06.26

Я присоединяюсь ко всему выше сказанному.

аватар країна
xuman - 02.06.26

подробней пожалуйста

аватар країна
martyjohns - 02.06.26

ну что тут скажешь…

аватар країна
Siri89 - 02.06.26

Мені нарвится стиль викладу

аватар країна
RAMP_Hatul - 02.06.26

У вас абстрактное мышление

аватар країна
yazenok - 02.06.26

5ка! Отличный пост!

аватар країна
Venus888 - 02.06.26

Стаття неоднозначна - не можна кидатися в крайності.

аватар країна
Okay35 - 02.06.26

Через некоторое время Ваша статья станет популярной. Запомните мои слова.

аватар країна
mikk93 - 02.06.26

чего тока не придумают...

аватар країна
ultimaa - 02.06.26

Это уже далеко не новость, я об этом пару месяцев назад читал.

аватар країна
melnyk10 - 02.06.26

слов нет,одни эмоции

аватар країна
mephedrones - 02.06.26

Каменты жгут! :-D

аватар країна
laskano - 02.06.26

погоджуся з автором

аватар країна
eugene_eeee - 02.06.26

ништяг, все правильно написано. Молодец!

аватар країна
invrs - 02.06.26

Блог супер, побільше б таких!

аватар країна
kunjfly - 02.06.26

Дякую за статтю

аватар країна
thinkingthing - 02.06.26

Так, досить цікава стаття.

аватар країна
night2831 - 02.06.26

Радує, що сайт постійно розвивається. Така стаття тільки додасть йому популярності.

аватар країна
zingtt - 02.06.26

Так, досить цікава стаття.

аватар країна
Pahomka - 02.06.26

Да вы сказочник

аватар країна
JeesusChrist - 02.06.26

Коротше, справа до ночі. Після статті реально розморило ... Пішов спати.

аватар країна
varmar2 - 02.06.26

я уже писала об этом в своем блоге

аватар країна
Drtinej - 02.06.26

После прочтения даже мне тема стала интересна.

аватар країна
Василий Петрович - 02.06.26

Супер-пупер!

аватар країна
itsaudio - 02.06.26

Отличная Инфа

аватар країна
BlackDisHat - 02.06.26

ВАУ....=)

аватар країна
pennyroyaltea9 - 02.06.26

Класс! Афтару респект!

аватар країна
Siri89 - 02.06.26

Полезного много нашла для себя

аватар країна
kapellan - 02.06.26

тема реально старая

аватар країна
pavluu - 02.06.26

Хм ... У кожного Абрама своя програма.