Зокрема, влада Києва зафіксувала пошкодження в кількох районах. На Подолі було загоряння на території нежитлової забудови, уламки впали на дах дев'ятиповерхового будинку. Атака також спричинила пожежі на Оболоні, в Святошинському, Шевченківському й Дарницькому районах.
«У Подільському районі внаслідок повторного влучання в дев?ятиповерховий будинок, стався обвал конструкцій. Під завалами можуть бути люди», – повідомив голова міста Віталій Кличко.
За даними КМДА, кількість постраждалих згодом зросла до 51 людини, серед них троє дітей. Зокрема, постраждала трирічна дитина. 35 людей постраждали.
«Наразі відомо про чотирьох загиблих у столиці», – уточнив міський голова. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Сили РФ по об'єкту критичної інфраструктури у Запоріжжі – ОВА
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
КОМЕНТАРІ
Было интересно почитать!!!
ніштяг, все правильно написано. Молодець!
Цікава стаття, дякую. Цікавить: чи буде продовження?
Полезного много нашла для себя
Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.
З уводольствіем потиснув би автору руку, його сайт - диво.
Дякую за статтю виявилася дуже корисною.
Після прочитання навіть мені тема стала цікава.
Добавлю эту статью в закладки.
А який це движок? теж хочу блог завести
Громкий заголовок и статья норм - можно ловить траф с ПС
Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.
прочитала з задоволенням
Великолепная идея
Портал просто супер!
Понял не всё.
Я присоединяюсь ко всему выше сказанному.
подробней пожалуйста
ну что тут скажешь…
Мені нарвится стиль викладу
У вас абстрактное мышление
5ка! Отличный пост!
Стаття неоднозначна - не можна кидатися в крайності.
Через некоторое время Ваша статья станет популярной. Запомните мои слова.
чего тока не придумают...
Это уже далеко не новость, я об этом пару месяцев назад читал.
слов нет,одни эмоции
Каменты жгут! :-D
погоджуся з автором
ништяг, все правильно написано. Молодец!
Блог супер, побільше б таких!
Дякую за статтю
Так, досить цікава стаття.
Радує, що сайт постійно розвивається. Така стаття тільки додасть йому популярності.
Так, досить цікава стаття.
Да вы сказочник
Коротше, справа до ночі. Після статті реально розморило ... Пішов спати.
я уже писала об этом в своем блоге
После прочтения даже мне тема стала интересна.
Супер-пупер!
Отличная Инфа
ВАУ....=)
Класс! Афтару респект!
Полезного много нашла для себя
тема реально старая
Хм ... У кожного Абрама своя програма.
Медична страховка для в’їзду в Україну іноземцям ...
Работа в Израиле что нужно знать
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим
Очень интересно! Судя по некоторым откликам ….