«Внаслідок обстрілів – на ранок є нові знеструмлення у Києві, Київській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Сумській та Черкаській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи», – йдеться в заяві.
Оператор фіксує зростання споживання електроенергії: на ранок 2 червня воно було на 8,2% вищим, ніж напередодні. «Укренерго» пояснює це хмарною погодою й дощем у частині західних та південно-західних областей України. Це знижує ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зеленський про атаку Росії: «розраховуємо на підтримку партнерів та дієві відповіді»
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
КОМЕНТАРІ
думки здорові, але важко читати, не знаю чому.
Поразительно!
вот это позитив) просто класс)
Потиснув би руку автору, і дав по морді всім його ненависникам.
Большое спасибо. Очень полезная информация
просто афигенно!!!!))
круто
5кА! Відмінний пост!
Так, досить цікава стаття.
было интересно вас почитать, спасибо и удачи!
Каждая статья автора отлична от предыдущей. Вывод: читать автора :)
Мне все понравилось, только если бы еще денег на длоге дали или конкурс провели, было бы вообще отлично.
просто афигенно!!!!))
Благодарствую, полезная вещь.
Актуальна і свіжа інфа
хороший розповідь, все розкладено по полицях
Через деякий час Ваша стаття стане популярною. Запам'ятайте мої слова.
Цепляет, отлично написано!
Да,жостко
Після прочитання навіть мені тема стала цікава.
Очень интересно! Судя по некоторым откликам ….
решил помочь и расшарил статью в соц. сетях
просто афигенно !!!!))
Додав в закладки
Откуда берете инфу для постов если не секрет?
Только золотые руки могли набить такой прикольный материал
Сайт просто чудовий, порекомендую всім знайомим!
Позволю себе не согласится с вами
Невероятно красиво!
Пожал бы руку автору, и дал по морде всем его ненавистникам.
Каменти жгут! :-D
хороший розповідь, все розкладено по полицях
Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.
соглашусь с автором
После прочтения даже мне тема стала интересна.
улыбнуло с утречка
ништяг, все правильно написано. Молодец!
Привет! Предлагаю обмен постовыми с вашим блогом.
Прямо навіть не віриться
Каменти жгут! :-D
И правда креатив...супер!
просто афигенно!!!!))
Дякую за статтю
Велике спасибі, прикольно написано креативно
Блог зроблений дуже професійно, і легко читається
Сайт просто замечательный, порекомендую всем знакомым!
Это просто бомба!!!
Через деякий час Ваша стаття стане популярною. Запам'ятайте мої слова.
О чем глаголят все эти люди в комментах?
Фінансовий захист власної нерухомості
Работа в Израиле что нужно знать
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим
я уже писала об этом в своем блоге