Гідно представили Тернопіль на змаганнях місцеві спортсменки, які за підсумками виступів вибороли срібні нагороди у категорії «трійка».
Також успішно виступила в індивідуальній програмі Ангеліна Гладій, яка посіла почесне V місце серед найкращих спортсменок України.
До складу команди-призерки увійшли:
* Щербанюк Вероніка;
* Винницька Тая;
* Гладій Ангеліна.
Тренерка спортсменок: Марія Халупа.
Вітаємо тернопільських аеробісток та їхню наставницю з вагомим досягненням на всеукраїнському рівні! Бажаємо нових перемог, спортивного зростання та підкорення нових вершин!
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Для мешканців ...
Наступна новина: Пашинян пообіцяв підтримку ...
Фінансовий захист власної нерухомості
Работа в Израиле что нужно знать
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим