В інтерв'ю CNBC Нетаньягу запитали, чи залишається припинення вогню незмінним після останніх ударів по Кувейту та Бахрейну.
«Іран, безумовно, знає, що президент сказав, що за необхідності буде повне повернення до військових дій», – відповів він.
Нетаньягу зазначив, що будь-яке рішення про поновлення військових дій зрештою залежатиме від президента США Дональда Трампа.
«Ізраїль готовий, і американські сили готові. Я думаю, що Іран повинен розглянути це питання», – додав Нетаньягу. – «Я думаю, що вони розглядали це питання, але очевидно, що вони грають з вогнем».
За даними кувейтської влади, атаки за допомогою ракет і безпілотників призвели до жертв і поранень. Через удар також був зачинений міжнародний аеропорт Кувейту і пошкоджені «життєво важливі об'єкти», включаючи дипломатичні місії.
Під час інтерв'ю Нетаньягу також розповів про повідомлення про те, що на початку тижня він мав складну телефонну розмову з Трампом. Відмовившись обговорювати конкретні деталі, він відкинув припущення, що обмін репліками відображає серйозну суперечку між ними.
«Я не хочу вдаватися в деталі наших розмов. Ми говорили тисячі разів, або принаймні багато разів... Якщо ви вважаєте, що це криза, вам слід вести якісь інші розмови! Але ми завжди знаходили спосіб вирішити проблеми».
Нетаньягу наголосив, що вони з Трампом продовжують поділяти однакові фундаментальні цілі щодо Ірану, сказавши: «Ми погоджуємося з основними питаннями».
Він сказав, що ці спільні цілі включають запобігання тому, щоб Іран становив загрозу для Ізраїлю, ширшого Близького Сходу та міжнародної спільноти.
В інтерв'ю, яке транслювали 3 червня, Трампа запитали, чи назвав він давнього ізраїльського лідера «божевільним» і звинуватив його в невдячності, перефразуючи репортаж Axios.
«Я так і зробив», – сказав Трамп в подкасті Pod Force One. – «Я б не сказав, що розлючений. Я був трохи обурений його постійною боротьбою з Ліваном, знаєте».
Далі Трамп сказав, що вони з Нетаньягу дуже добре ладнають. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Принципово різні уявлення» – ексдипломат США про переговори з Іраном
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
КОМЕНТАРІ
Побільше б таких статей
подробней пожалуйста
Умные вещи говорит автор!
Пожал бы руку автору, и дал по морде всем его ненавистникам.
Додав в закладки
Додав в закладки
хорошая идея.
Побольше бы таких статей
Все подобається. Спасибі за пост!
вот это позитив) просто класс)
хороша ідея.
Супер! Автору - респект:)
Все нравится. Спасибо за пост!
Пора автору памятник поставить при жизни. Кто за?
погоджуся з автором
Я присоединяюсь ко всему выше сказанному.
улыбнуло с утречка
Полезного много нашла для себя
С уводольствием пожал бы автору руку, его сайт - чудо.
А можно узнать, у вас дизайн сайта шаблонный? Тоже себе такой хочу…
ніштяг, все правильно написано. Молодець!
ИМХО сенс розкритий від А, до Я, автор вичавив все що можна, за що йому респект!
5ка! Отличный пост!
было интересно вас почитать, спасибо и удачи!
Корисного багато знайшла для себе
Только золотые руки могли набить такой прикольный материал
Спасибо за интересный материал!
ништяг, все правильно написано. Молодец!
Я конечно, мало, что смыслю в данной теме, но постараюсь осилить.
соглашусь с автором
Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.
Ну жесть конечно…
Только золотые руки могли набить такой прикольный материал
Всегда приятно читать умных людей. Спасибо!
Спасибо огромное!
Відмінний матеріал. Спасибі і пишіть ще, тільки картнок замало!
Гучний заголовок і стаття норм - можна ловити траф з ПС
Чтож, статья интересная. Давайте подисскутируем…
Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.
ИМХО смысл раскрыт от А, до Я, автор выжал всё что можно, за что ему респект!
ВАУ....=)
Дякую за статтю
Поразительно!
Корисного багато знайшла для себе
Супер! Автору - респект:)
Стаття цікава, але мені здається, все це казки, не більше.
Може Ваш сайт навіть підніметься у видачі за такий матеріал.
просто афигенно!!!!))
Видно, що автор намагається зробити свій сайт для простих людей, і мені кажеться, що це у нього непогано виходить.
Привіт! Пропоную обмін постовими з вашим блогом.
Знакомый стиль...
чего тока не придумают...
Да вы сказочник
Каменти жгут! :-D
мудро
Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим
Пора автору пам'ятник поставити за життя. Хто за?