Нетаньягу про напад Ірану на Кувейт: вони «грають з вогнем»

Нетаньягу про напад Ірану на Кувейт: вони «грають з вогнем»

04.06.26 17:27 57 119
Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу 3 червня заявив, що Іран «грає з вогнем» після нещодавніх ударів Тегерана на Кувейт.

В інтерв'ю CNBC Нетаньягу запитали, чи залишається припинення вогню незмінним після останніх ударів по Кувейту та Бахрейну.

«Іран, безумовно, знає, що президент сказав, що за необхідності буде повне повернення до військових дій», – відповів він.

Нетаньягу зазначив, що будь-яке рішення про поновлення військових дій зрештою залежатиме від президента США Дональда Трампа.

«Ізраїль готовий, і американські сили готові. Я думаю, що Іран повинен розглянути це питання», – додав Нетаньягу. – «Я думаю, що вони розглядали це питання, але очевидно, що вони грають з вогнем».

За даними кувейтської влади, атаки за допомогою ракет і безпілотників призвели до жертв і поранень. Через удар також був зачинений міжнародний аеропорт Кувейту і пошкоджені «життєво важливі об'єкти», включаючи дипломатичні місії.

Під час інтерв'ю Нетаньягу також розповів про повідомлення про те, що на початку тижня він мав складну телефонну розмову з Трампом. Відмовившись обговорювати конкретні деталі, він відкинув припущення, що обмін репліками відображає серйозну суперечку між ними.

«Я не хочу вдаватися в деталі наших розмов. Ми говорили тисячі разів, або принаймні багато разів... Якщо ви вважаєте, що це криза, вам слід вести якісь інші розмови! Але ми завжди знаходили спосіб вирішити проблеми».

Нетаньягу наголосив, що вони з Трампом продовжують поділяти однакові фундаментальні цілі щодо Ірану, сказавши: «Ми погоджуємося з основними питаннями».

Він сказав, що ці спільні цілі включають запобігання тому, щоб Іран становив загрозу для Ізраїлю, ширшого Близького Сходу та міжнародної спільноти.

В інтерв'ю, яке транслювали 3 червня, Трампа запитали, чи назвав він давнього ізраїльського лідера «божевільним» і звинуватив його в невдячності, перефразуючи репортаж Axios.

«Я так і зробив», – сказав Трамп в подкасті Pod Force One. – «Я б не сказав, що розлючений. Я був трохи обурений його постійною боротьбою з Ліваном, знаєте».

Далі Трамп сказав, що вони з Нетаньягу дуже добре ладнають. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Принципово різні уявлення» – ексдипломат США про переговори з Іраном

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Суд передав державі 892 ...
Наступна новина: 11 червня у Тернополі ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
mark76267 - 05.06.26

Пора автору пам'ятник поставити за життя. Хто за?

аватар країна
Darkman87 - 05.06.26

Побільше б таких статей

аватар країна
Apiter - 05.06.26

подробней пожалуйста

аватар країна
bishop1993 - 05.06.26

Умные вещи говорит автор!

аватар країна
Kortik72 - 05.06.26

Пожал бы руку автору, и дал по морде всем его ненавистникам.

аватар країна
Odderry - 05.06.26

Додав в закладки

аватар країна
Ankarpo - 05.06.26

Додав в закладки

аватар країна
akhshml - 05.06.26

хорошая идея.

аватар країна
Amanskii - 05.06.26

Побольше бы таких статей

аватар країна
no_morality - 05.06.26

Все подобається. Спасибі за пост!

аватар країна
Denmais - 05.06.26

вот это позитив) просто класс)

аватар країна
icmrnbw - 05.06.26

хороша ідея.

аватар країна
Talibon87 - 05.06.26

Супер! Автору - респект:)

аватар країна
Mercermaksmoscow - 05.06.26

Все нравится. Спасибо за пост!

аватар країна
evgeny_lin - 05.06.26

Пора автору памятник поставить при жизни. Кто за?

аватар країна
anakatsuba - 05.06.26

погоджуся з автором

аватар країна
nngavt - 05.06.26

Я присоединяюсь ко всему выше сказанному.

аватар країна
bianconeryk - 05.06.26

улыбнуло с утречка

аватар країна
Azureqissqissa - 05.06.26

Полезного много нашла для себя

аватар країна
l3gal - 05.06.26

С уводольствием пожал бы автору руку, его сайт - чудо.

аватар країна
Pisasa - 05.06.26

А можно узнать, у вас дизайн сайта шаблонный? Тоже себе такой хочу…

аватар країна
MaNyMagNits - 05.06.26

ніштяг, все правильно написано. Молодець!

аватар країна
pillTrill - 05.06.26

ИМХО сенс розкритий від А, до Я, автор вичавив все що можна, за що йому респект!

аватар країна
dayron913 - 05.06.26

5ка! Отличный пост!

аватар країна
AndreyOd - 05.06.26

было интересно вас почитать, спасибо и удачи!

аватар країна
VeNGeR88 - 05.06.26

Корисного багато знайшла для себе

аватар країна
s_zhk - 05.06.26

Только золотые руки могли набить такой прикольный материал

аватар країна
iam_luxe - 05.06.26

Спасибо за интересный материал!

аватар країна
moneymoves - 05.06.26

ништяг, все правильно написано. Молодец!

аватар країна
An2go - 04.06.26

Я конечно, мало, что смыслю в данной теме, но постараюсь осилить.

аватар країна
GenMax - 04.06.26

соглашусь с автором

аватар країна
arcwy - 04.06.26

Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.

аватар країна
Shad0w_Jo4n - 04.06.26

Ну жесть конечно…

аватар країна
Lasvegaslas - 04.06.26

Только золотые руки могли набить такой прикольный материал

аватар країна
pizzakunt - 04.06.26

Всегда приятно читать умных людей. Спасибо!

аватар країна
ickarus - 04.06.26

Спасибо огромное!

аватар країна
Rasboev - 04.06.26

Відмінний матеріал. Спасибі і пишіть ще, тільки картнок замало!

аватар країна
cyxoffperm - 04.06.26

Гучний заголовок і стаття норм - можна ловити траф з ПС

аватар країна
nanoCATR - 04.06.26

Чтож, статья интересная. Давайте подисскутируем…

аватар країна
Olya_la - 04.06.26

Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.

аватар країна
OnePunchFox - 04.06.26

ИМХО смысл раскрыт от А, до Я, автор выжал всё что можно, за что ему респект!

аватар країна
closedclose - 04.06.26

ВАУ....=)

аватар країна
Iwantmeow - 04.06.26

Дякую за статтю

аватар країна
JonHord - 04.06.26

Поразительно!

аватар країна
Eduard_Igorevich - 04.06.26

Корисного багато знайшла для себе

аватар країна
umoblud - 04.06.26

Супер! Автору - респект:)

аватар країна
Asurin_Gradd - 04.06.26

Стаття цікава, але мені здається, все це казки, не більше.

аватар країна
pechenie33 - 04.06.26

Може Ваш сайт навіть підніметься у видачі за такий матеріал.

аватар країна
notorious02 - 04.06.26

просто афигенно!!!!))

аватар країна
Mambod - 04.06.26

Видно, що автор намагається зробити свій сайт для простих людей, і мені кажеться, що це у нього непогано виходить.

аватар країна
komna - 04.06.26

Привіт! Пропоную обмін постовими з вашим блогом.

аватар країна
Dalenyansky - 04.06.26

Знакомый стиль...

аватар країна
Zasteres - 04.06.26

чего тока не придумают...

аватар країна
LastHipsterOfImperial - 04.06.26

Да вы сказочник

аватар країна
EckoUnltd - 04.06.26

Каменти жгут! :-D

аватар країна
AKO_Loco - 04.06.26

мудро

аватар країна
Xamzag - 04.06.26

Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.