Зокрема, відомо про двох загиблих у Донецькій області, заявив голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін:
«За 6 червня росіяни вбили 2 жителів Донеччини: у Краматорську і Дружківці».
Поранень зазнали троє жителів Дружківки та троє людей у Краматорську.
На Запоріжжі увечері 6 червня російські військові вдарили FPV-дроном по маршрутному таксі в селищі Кушугум, повідомив очільник ОВА Іван Федоров. Загинув 56-річний водій. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Стікає кров'ю»: як Краматорськ живе за 15 кілометрів від фронту?
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
КОМЕНТАРІ
что-то в этом есть, безусловно
класс!
хороший розповідь, все розкладено по полицях
Help! У автора автограф можна взяти?
погоджуся з автором
ось це позитив) просто клас)
тема реально стара
Очень хороший пост! Спасибо за проделанную работу!
Каменти жгут! :-D
Читаешь это и думаешь...
Очень интересно! Судя по некоторым откликам ….
Радує, що сайт постійно розвивається. Така стаття тільки додасть йому популярності.
Портал просто супер!
Вы Преувеличиваете.
подкупила искренность статьи
Откуда берете инфу для постов если не секрет?
щось в цьому є, безумовно
Дякую за статтю
было интересно вас почитать, спасибо и удачи!
вирішив допомогти і Разшарив статтю в соц. мережах
Мені, наприклад є чим поділитися, думаю не тільки мені.
мысли здравые, но тяжело читать, не знаю почему.
Велике спасибі, прикольно написано креативно
реальна тема
Неймовірно гарно!
відмінний приклад стоїть контенту
поміняй назву домену
Спасибо за интересный материал!
детальніше ласка
Коротше, справа до ночі. Після статті реально розморило ... Пішов спати.
Автор, а Ви в якому місті живете якщо не секрет?
Знакомый стиль...
Ну жесть конечно…
Блог зроблений дуже професійно, і легко читається
Автор, а Вы в каком городе живете если не секрет?
Только золотые руки могли набить такой прикольный материал
ништяг, все правильно написано. Молодец!
Сайт супер, побольше бы таких!
Супер-пупер!
Блестящая идея
подкупила искренность статьи
Завжди приємно читати розумних людей. Дякуємо!
Супер! Автору - респект :)
После прочтения даже мне тема стала интересна.
чего тока не придумают...
Хе-хе, мій перший коммент :)
Звідки берете інфу для постів якщо не секрет?
Ну жесть конечно…
улыбнуло с утречка
Відмінний матеріал. Спасибі і пишіть ще, тільки картнок замало!
Дуже пізнавально, респект
Блог супер, побільше б таких!
Всегда приятно читать умных людей. Спасибо!
спасибо за интересную ретроспективу!
просто афигенно!!!!))
Сенкс. Интересно, и вообще полезный у Вас сайт
І правда креатив ... супер!
Класс! Афтару респект!
статья неплохая но название как-то не очень
Интересная статья, спасибо. Интересует: будет ли продолжение?
Даже и не докопаешься.
Сенкс. Интересно, и вообще полезный у Вас сайт
Клас! Респект автору!
ух ти...
Актуальная и свежая инфа
Это — глупость!
Сенкс. Интересно, и вообще полезный у Вас сайт
Я вот думаю, а где Вы материал взяли для этой статьи? Неужели из головы?
вот это позитив) просто класс)
Все подобається. Спасибі за пост!
Мне не ясно.
Блог сделан очень профессионально, и легко читается
Дійсно цікава тема.
Актуальная и свежая инфа
Все чітко і по справі. Добре написано, дякую.
Актуальная и свежая инфа
класс!
Позволю себе не согласится с вами
Хороша стаття, дізнався багато нового!)
круто
Отличный материал. Спасибо и пишите еще, только картнок маловато!
ВАУ....=)
Очень хорошая идея
Портал просто супер!
Каменти жгут! :-D
поза конкуренцією
Изумительно!
ну что тут скажешь…
я в восторге от Вашего стиля
Дуже цікаво! Судячи з деяких відгуків ....
вот это позитив) просто класс)
Читаєш це і думаєш ...
спасибо за интересную ретроспективу!
Отличный материал. Спасибо и пишите еще, только картнок маловато!
З уводольствіем потиснув би автору руку, його сайт - диво.
А давно ли запустили этот сайт?
Мало почуттів .. але красиво ...
Радует, что сайт постоянно развивается. Такая статья только прибавит ему популярности.
ух ти...
Отличная Инфа
Каменты жгут! :-D
Припой для пайки: что нужно знать
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим
я вже писала про це в своєму блозі