У змаганнях взяли участь п’ять команд: «СкуфПатруль», «Снігурівка», «Фенікс», «Монограм» та «Майбутнього». Упродовж турніру юні спортсмени демонстрували командну взаємодію, наполегливість, швидкість та прагнення до перемоги. Кожен матч був насичений яскравими моментами та спортивними емоціями.
За підсумками турніру призові місця розподілилися так:
* І місце - «СкуфПатруль»;
* ІІ місце - «Снігурівка»;
* ІІІ місце - «Фенікс».
Після завершення змагань відбулося урочисте нагородження. Переможці та призери отримали медалі, пам’ятні футбольні м’ячі, брендовані шопери та подарунки від партнерів.
Турнір проведено з метою популяризації футболу, розвитку масового спорту та організації активного дозвілля дітей. Такі заходи сприяють залученню молоді до занять спортом, формуванню здорового способу життя та створюють можливості для нових знайомств і позитивного спілкування.
Організаторами заходу виступили управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.
Вітаємо переможців і всіх учасників змагань та бажаємо нових спортивних досягнень!
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Сервіс порівняння цін ...
Сервіс порівняння цін pricecut
Власний комбікорм як перевага ферми: чому технологія вирішує більше, ніж ціна зерна
Як вибрати готель в Шарм-ель-Шейх?