Представники закладів профтехосвіти Тернополя - серед переможців «LVIV SKILLS 2026»

Представники закладів профтехосвіти Тернополя - серед переможців «LVIV SKILLS 2026»

21.06.26 09:32 0 6
Учні закладів професійної освіти Тернопільської громади успішно виступили на всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «LVIV SKILLS 2026», продемонструвавши високий рівень підготовки, професійні навички та прагнення до розвитку.

За результатами змагань переможцями та призерами конкурсу стали:

І місце:

* Віталій Пастух у компетенції «Лицювальник-плиточник» (ТВПУ №4 ім. М. Паращука);

* Віталій Шурма у компетенції «Слюсар з ремонту КТЗ» (Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі).

ІІІ місце:

* Павло Козак у компетенції «Зварник» (Тернопільський центр професійно-технічної освіти);

* Микола Звірко у компетенції «Пекар» (Тернопільський центр професійно-технічної освіти).

Гідні результати у фіналі конкурсу також показали:

* Надія Вербова, яка посіла IV місце у компетенції «Кондитер» (Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);

* Юрій Потурай, який здобув VI місце у компетенції «Кухар» (Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі).

Участь та перемоги у престижному конкурсі вкотре підтверджують високий рівень підготовки фахівців у закладах професійної освіти Тернопільської громади та ефективну роботу педагогічних колективів.

Вітаємо учасників із заслуженими досягненнями та дякуємо керівникам закладів освіти, майстрам виробничого навчання і викладачам за якісну підготовку молодих професіоналів. Бажаємо нових успіхів, професійного зростання та подальших перемог.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Псиліум: що потрібно знати

КОМЕНТАРІ