У Чехії страйкують журналісти радіо і телебачення
Співробітники Чеського телебачення та Чеського радіо – громадських медіа, які фінансуються за допомогою ліцензійних зборів та незалежні від влади – 22 червня проводять страйк на знак протесту проти запропонованої урядом зміни схеми їхнього фінансування. Журналісти побоюються, що телебачення і радіо таким чином потраплять під контроль влади та втратять редакційну незалежність.
Мовлення під час страйку триває, проте зі змінами, деякі програми розпочинаються пізніше, у тому числі й випуски новин – вони йдуть із хвилинним запізненням.Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
КОМЕНТАРІ