Програма прощі розпочалася з Божественної Літургії та чину освячення води. Опісля відбулася Панахида за загиблими українськими воїнами, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор Мартинюк.
До спільної молитви долучився міський голова Тернополя Сергій Надал.
«Схиляю голову перед пам'яттю наших захисників. Дякую всім, хто був поруч, щоб родини не залишалися з болем наодинці. Вічна пам'ять полеглим Героям. І нехай повернуться додому всі, хто зник безвісти», – зазначив Сергій Надал.
Проща стала місцем духовної підтримки, єднання та спільної молитви за українських захисників і захисниць, які віддали своє життя за свободу та незалежність України, а також за тих воїнів, чия доля досі залишається невідомою.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Медична страховка для ...
Медична страховка для в’їзду в Україну іноземцям ...
Работа в Израиле что нужно знать
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим