США послабили санкції щодо іранської нафти на 60 днів

США послабили санкції щодо іранської нафти на 60 днів

23.06.26 10:46 0 6
Казначейство Сполучених Штатів видало тимчасову генеральну ліцензію терміном на 60 днів, що дозволяє виробництво, постачання та продаж іранської нафти – про це повідомив голова Міністерства фінансів США Скотт Бессент 22 червня.

«Відповідно до продуктивних переговорів у Швейцарії, Іран зобов'язався забезпечити вільний і відкритий транзит в Ормузькій протоці і дозволити інспекторам Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) в'їзд до своєї країни. В рамках цієї програми Міністерство фінансів видало тимчасову 60-денну генеральну ліцензію, що дозволяє видобуток, постачання та продаж іранської нафти», – написав він.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Медична страховка для ...

КОМЕНТАРІ