Експозиція створена за мотивами творчості Любові Панченко - видатної української художниці-модельєрки, чиє мистецтво стало символом незламності української культури та національної ідентичності.
У представлених роботах, де в паперовому мереживі оживають дивовижні квіткові мотиви та тендітні птахи, поєднуються вишуканість українського орнаменту, глибокий зміст і щирі емоції. Кожна витинанка передає пам’ять про минуле, силу духу українського народу та любов до рідної землі.
Виставка стане цікавою для всіх поціновувачів народного мистецтва, українських традицій та творчості, що надихає й об’єднує.
Запрошуємо тернополян і гостей міста відвідати експозицію й поринути у світ українського орнаменту та незламного духу.
Виставку можна відвідати до 30 червня у Тернопільській міській бібліотеці-філії №4 для дорослих «Етно-центр», що на бульварі Данила Галицького, 6.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Кубілюс розповів,що може ...
КОМЕНТАРІ
Всегда приятно читать умных людей
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим
автору спасибо за пост !!