У Тернополі на вул. Маркіяна Шашкевича проводять роботи з видалення двох аварійних каштанів

У Тернополі на вул. Маркіяна Шашкевича проводять роботи з видалення двох аварійних каштанів

24.06.26 14:52 0 32
23 червня, на вулиці Маркіяна Шашкевича проводять роботи з видалення аварійних каштанів. Для виконання робіт залучено автовишку.

Два каштани є сухостійними та підлягають видаленню відповідно до висновків комісійного обстеження.

Роботи виконують згідно з чинними нормами та з дотриманням усіх вимог безпеки. Просимо тернополян врахувати можливі тимчасові незручності, дотримуватися правил безпеки та оминати місце проведення робіт.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Лавров заявив,що Росія ...
Наступна новина: Російська антимонопольна ...

КОМЕНТАРІ