«Щодо Ормузької протоки у нас усе йде дуже добре. Вчора ми прийняли більше нафти, ніж будь-коли проходило через цю протоку. Напевно, ви бачили – у нас справжній нафтовий фонтан. Протока повністю відкрита», – заявив Трамп у Білому домі 22 червня.
Американський лідер додав, що США продовжують переговори з Іраном. «Побачимо, як усе це розвиватиметься. Але ми маємо дві речі. У нас є відкрита протока і країна, яка ніколи не матиме ядерної зброї», – заявив Трамп. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: США послабили санкції щодо іранської нафти на 60 днів
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернополяни здобули низку ...
Наступна новина: Уряд Литви на чолі з ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим