У розмові з журналістами на борту літака Калібаф зазначив: «В Ормузькій протоці можуть виникнути проблеми; тому ми домовилися створити центр і гарячу лінію, щоб протягом 30-денного періоду, якщо виникнуть будь-які проблеми, ми могли їх швидше вирішити».
«Ця гаряча лінія не призначена для надання дозволів; дозвіл надається за власною встановленою процедурою. Ця гаряча лінія призначена виключно для вирішення проблем, пов'язаних із суднами, або з'ясування можливих інцидентів», – сказав він, додавши, що «управління протокою здійснюється Іраном, і ми вирішуватимемо будь-які проблеми». ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Трамп заявив про «нафтовий фонтан» через відкриття Ормузької протоки
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Кубілюс: Росія виробляє у ...
Наступна новина: Лавров заявив,що Росія ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим