Армія РФ атакувала 3 автомобілі «Укрпошти» в Нікополі протягом дня

Армія РФ атакувала 3 автомобілі «Укрпошти» в Нікополі протягом дня

24.06.26 14:18 0 36
Російська армія продовжує атакувати інфраструктуру «Укрпошти», повідомляє компанія 22 червня.

Зокрема, протягом вихідних у Сумах постраждали логістичний центр, будівля адміністрації та одне з відділень. Відділення вже відновило роботу, відновлення Логістичного центру та адмінбудівлі триває.

«На жаль, під удар потрапив і Нікополь – пошкоджено 3 наші автівки. Через постійні атаки ми ухвалили рішення про перенесення вантажного відділення, депо та точки базування до безпечнішої локації», – повідомляє поштова компанія.

Водночас «Укрпошта» заявляє, що й надалі надаватиме всі послуги в повному обсязі. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Прокуратура повідомила про 5 поранених жителів Херсонщини внаслідок російських атак

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Київ: петиція проти ...
Наступна новина: Трегубов розповів про ...

КОМЕНТАРІ