Зокрема, протягом вихідних у Сумах постраждали логістичний центр, будівля адміністрації та одне з відділень. Відділення вже відновило роботу, відновлення Логістичного центру та адмінбудівлі триває.
«На жаль, під удар потрапив і Нікополь – пошкоджено 3 наші автівки. Через постійні атаки ми ухвалили рішення про перенесення вантажного відділення, депо та точки базування до безпечнішої локації», – повідомляє поштова компанія.
Водночас «Укрпошта» заявляє, що й надалі надаватиме всі послуги в повному обсязі. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Прокуратура повідомила про 5 поранених жителів Херсонщини внаслідок російських атак
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Київ: петиція проти ...
Наступна новина: Трегубов розповів про ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим