Іран вимагає відповідальності НАТО за «співучасть» зі США у війні

Іран вимагає відповідальності НАТО за «співучасть» зі США у війні

26.06.26 08:03 0 6
Міністерство закордонних справ Ірану назвало заяви генерального секретаря НАТО Марка Рютте про те, що Сполучені Штати використовували деякі бази військового альянсу в Європі у війні з Іраном, «визнанням» своєї «співучасті» в конфлікті й закликало до відповідальності.

Коментарі Рютте, які були відповіддю на критику президента США Дональда Трампа щодо відсутності співпраці НАТО у військовій кампанії Вашингтона проти Тегерана, є «визнанням активної співучасті організації у здійсненні військової агресії проти незалежної країни», – заявило міністерство.

Рютте зазначив, що під час війни, яка розпочалася з американсько-ізраїльських ударів по Ірану 28 лютого, європейські країни-члени НАТО тісно співпрацювали зі Сполученими Штатами, і від 4000 до 5000 оперативних польотів американських військових були здійснені з європейських баз, зокрема з Італії. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Голова МЗС Італії скасував візит до США через заяви Трампа про Мелоні

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чому малі річки України ...

КОМЕНТАРІ