Ґроссі: інспектори МАГАТЕ відвідають ядерні об’єкти Ірану

Ґроссі: інспектори МАГАТЕ відвідають ядерні об’єкти Ірану

26.06.26 10:10 0 6
Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Ґроссі 24 червня оголосив, що інспектори МАГАТЕ відвідають об'єкти збагачення урану в Ірані.

«Я можу зрозуміти політичні заяви, вони є частиною реальності, але головне, про що я хотів би нагадати вам і на що звернути вашу увагу, це те, що існує Меморандум про взаєморозуміння, підписаний обома президентами (Ірану і Сполучених Штатів – ред.)», – сказав Ґроссі на пресконференції на атомній електростанції у Фукусімі, Японія.

Він додав, що в меморандумі «чітко зазначено, що ядерна діяльність, яка буде здійснюватися стосовно об'єктів з ядерними матеріалами, буде контролюватися МАГАТЕ». ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Оман та Іран домовилися продовжити переговори щодо навігації в Ормузькій протоці

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чому малі річки України ...

КОМЕНТАРІ