Тернопіль співпрацюватиме з міжнародним консорціумом у сфері відновлюваної енергетики

Тернопіль співпрацюватиме з міжнародним консорціумом у сфері відновлюваної енергетики

27.06.26 12:58 0 7
Міський голова Тернополя Сергій Надал підписав Меморандум про взаєморозуміння між Тернопільською міською радою та міжнародним консорціумом, до складу якого входять компанії Wilms Industries, Solaryna та Nowak-Solar.

Метою меморандуму є розвиток співпраці у впровадженні інноваційних та практичних рішень для генерації сталої енергії, підвищення енергетичної ефективності та підтримка реалізації сучасних енергетичних проєктів у Тернопільській громаді.

У церемонії підписання взяли участь міський голова Тернополя Сергій Надал та консультативний менеджер групи Wilms доктор Вільгельм Гегенбарт. Підписання меморандуму відкриває нові можливості для залучення міжнародних партнерів та впровадження передових технологій у сфері відновлюваної енергетики, що сприятиме сталому розвитку Тернополя та зміцненню його енергетичної незалежності.

Сторони також обговорили перспективу входження компанії до складу учасників індустріального парку «Тернопіль» з подальшим будівництвом виробничих об’єктів на його території.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ