Метою меморандуму є розвиток співпраці у впровадженні інноваційних та практичних рішень для генерації сталої енергії, підвищення енергетичної ефективності та підтримка реалізації сучасних енергетичних проєктів у Тернопільській громаді.
У церемонії підписання взяли участь міський голова Тернополя Сергій Надал та консультативний менеджер групи Wilms доктор Вільгельм Гегенбарт. Підписання меморандуму відкриває нові можливості для залучення міжнародних партнерів та впровадження передових технологій у сфері відновлюваної енергетики, що сприятиме сталому розвитку Тернополя та зміцненню його енергетичної незалежності.
Сторони також обговорили перспективу входження компанії до складу учасників індустріального парку «Тернопіль» з подальшим будівництвом виробничих об’єктів на його території.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Вага бетону в будівництві: ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим