Командира полку «Скеля» відсторонили на час розслідування порушень прав військових

Командира полку «Скеля» відсторонили на час розслідування порушень прав військових

27.06.26 15:25 18 7
Командира 425-го окремого штурмового полку «Скеля» Юрія Гаркавого відсторонили від посади – про це представники полку заявили під час пресконференції 25 червня, передає кореспондентка Радіо Свобода.

Хто буде тимчасово виконувати обов'язки командира, наразі невідомо.

Читайте також: Створення окремих штурмових військ посилить порушення прав людини – Решетилова про ситуацію в «Скелі»

23 червня видання «Бабель» опублікувало матеріал, у якому, серед іншого, йдеться, що за останні пів року в навчальних центрах «Скелі» було 26 смертельних випадків. Більшість з померлих чоловіків не пробула в полку й місяця, а офіційна причина смерті здебільшого – пневмонія.

24 червня Держбюро розслідувань розпочало досудове розслідування щодо можливих неправомірних дій стосовно військовослужбовців штурмового полку «Скеля».

Представник «Скелі» в ефірі Радіо Свобода прокоментував оприлюднені журналістами відомості і, серед іншого, повідомив, що наразі щодо двох випадків з 26 триває слідство.

Також полк «Скеля» оприлюднив заяву, у якій висловив співчуття родинам загиблих, але також звернув увагу, що «з 26 згаданих смертей 18 сталися в лікарні чи по дорозі в лікарню, а не в полку. І ці смерті реально пов'язані з хворобами або загальним поганим станом здоров'я мобілізованих».

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ

аватар країна
Dolanrolan - 27.06.26

Шикарно, додаю в закладки

аватар країна
pekapdan - 27.06.26

я уже писала об этом в своем блоге

аватар країна
Mogzi - 27.06.26

Потиснув би руку автору, і дав по морді всім його ненависникам.

аватар країна
vermishelka - 27.06.26

Читаешь это и думаешь...

аватар країна
Rlock - 27.06.26

Достаточно интересная и познавательная тема

аватар країна
Ilgur5 - 27.06.26

Все нравится. Спасибо за пост!

аватар країна
captainhorse - 26.06.26

что-то в этом есть, безусловно

аватар країна
stupidcunt - 26.06.26

Цепляет, отлично написано!

аватар країна
Tony_Mantony - 26.06.26

Привет! Предлагаю обмен постовыми с вашим блогом.

аватар країна
Rushhh - 26.06.26

Было интересно почитать!!!

аватар країна
Graf08 - 26.06.26

Після прочитання навіть мені тема стала цікава.

аватар країна
gdobas - 26.06.26

Громкий заголовок и статья норм - можно ловить траф с ПС

аватар країна
drumblegum - 26.06.26

автору спасибі за пост !!

аватар країна
StarLord18104 - 26.06.26

Мені, наприклад є чим поділитися, думаю не тільки мені.

аватар країна
TuM4uK - 26.06.26

хорошая идея.

аватар країна
JustMoney7 - 26.06.26

мудро

аватар країна
Faether - 26.06.26

я в захваті від Вашого стилю

аватар країна
Aerodinamika - 26.06.26

відмінно викладаєте