Двоє жителів Нікопольського району постраждали через російські обстріли – ОВА

Двоє жителів Нікопольського району постраждали через російські обстріли – ОВА

27.06.26 08:07 0 7
Російські війська понад 40 разів обстрілювали три райони Дніпропетровщини протягом дня, заявив голова області Олександр Ганжа 25 червня.

Зокрема, в Нікопольському районі під ударом були Нікополь, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська громади.

«Понівечені підприємство, інфраструктура, ліцей, багатоквартирний будинок і автомобілі. Постраждали двоє чоловіків 22 та 54 років. Лікуватимуться амбулаторно», – заявив очільник області.

Також у Синельниківському районі через обстріли Дубовиківської та Васильківської громад виникли пожежі. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Армія РФ скинула три авіабомби на Дружківку, є загибла і постраждалі – прокуратура

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ