За чотири тижні, з 1 до 28 червня, Росія експортувала морем 4,13 мільйона барелів на добу. Крім того, що це рекорд із 2022 року, цей показник ще й на 780 тисяч барелів більший, ніж у першому кварталі року.
Високі обсяги російського експорту допомагають підтримувати світову пропозицію нафти, поки постачання з Перської затоки триває з перебоями. Також зростання поставок відбувається на тлі атак українських дронів по нафтових підприємствах у регіонах РФ. Агентство припускає, що через ці удари Росія переспрямовує на експорт частину нафти, яку не може переробити всередині країни.
Вартість російського експорту не зростає за збільшенням обсягів поставок. Ціни на основну експортну марку російської нафти Urals різко знизилися порівняно зі світовими еталонними сортами на тлі надій на те, що тимчасове перемир'я між США та Іраном стане постійним. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Лише Китай купує іранську нафту після зняття санкцій – Бессент
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Конгресі США посилюється ...
Наступна новина: Іранський КВІР повідомляє ...
Аналіз на пролактин у Києві — гормональний баланс ...
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим