«Дорогою додому (Сибіга – ред.) проведе зустріч з польським колегою Радославом Сікорським у Варшаві», – заявив він.
Порядок денний зустрічі в МЗС не уточнювали. Пресслужба Міністерства закордонних справ Польщі наразі не анонсувала зустріч публічно.
Читайте також – Конфлікт між Польщею і Україною: польські кардинали і голова УГКЦ закликали «роззброїти риторику»
Сибіга почав візит до Японії 1 липня, йому передувала поїздка до Південної Кореї. У Токіо міністр мав зустрічі з низкою місцевих політиків, а також взяв участь в Українсько-японському бізнес-діалозі з питань енергетики.
Як передавало МЗС, він, зокрема, запросив японські компанії активніше долучатися до відбудови України та інвестувати в її довгострокову модернізацію. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Реакції ЄС на обстріл Києва: обіцяють більше санкцій проти Росії
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Іран призначив нового ...
Наступна новина: Федоров у листах до 40 ...
Mikhail Zborovskiy (екс Cosmobet): від інтуїції ...
Как приварной винт сокращает операции в листовом корпусе
Почему варикоз может усиливаться после рабочего дня
Секційна огорожа – сучасне, надійне та довговічне рішення для огородження території
Почему сосудистые сеточки — не всегда только косметический дефект
Відновлення жіночого здоровя: нутритивна підтримка та вітаміни після медичних втручань
Топ-5 ролів, які вам сподобаються