Технологічні адаптації Росії ускладнюють збиття «Шахедів» для української ППО – ISW

Технологічні адаптації Росії ускладнюють збиття «Шахедів» для української ППО – ISW

06.07.26 10:55 0 6
Російські технологічні адаптації та інновації в пакетах ударів по Україні продовжують призводити до зростання кількості втрат серед цивільних, частково тому, що ці зміни ускладнюють для українських сил збиття російських безпілотників та ракет. Про це йдеться в звіті Інституту дослідження війни від 2 липня, після чергового масованого удару РФ по Україні.

ISW цитує речника Повітряних сил Юрія Ігната, за словами якого російські війська використовували велику кількість безпілотників з реактивними двигунами під час нічних ударів в ніч на 2 липня порівняно з попередніми масованими атаками, й дедалі частіше використовують ці безпілотники в ході нічних ударів. Ці безпілотники можуть літати зі швидкістю до 500 кілометрів на годину, що ближче до швидкості крилатих ракет.

Ігнат зазначив, що такі дрони літають занадто швидко, щоб їх могли збити українські мобільні вогневі групи або безпілотники-перехоплювачі. Відтак Україна змушена натомість використовувати для них винищувачі або ракети ППО, які має в критичному дефіциті. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Конгресмени після удару РФ: США мають негайно озброїти Україну інструментами для захисту і припинення війни

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 10 порад щодо вибору ...

КОМЕНТАРІ