ISW про Костянтинівку: ситуація погіршується,але місто не захоплене

ISW про Костянтинівку: ситуація погіршується,але місто не захоплене

01.08.26 14:51 14 7
Ситуація в Костянтинівці на Донеччині й поблизу неї погіршується, але російські війська не захопили місто, незважаючи на заяви Росії, пише у своєму звіті американський Інститут вивчення війни (ISW).

«Бойові дії, ймовірно, триватимуть ще кілька тижнів у той час, як російські війська намагаються закріпити позиції, які вони здобули шляхом інфільтрації», – йдеться у звіті.

Аналітики зазначають, що міські бої тривають на значній частині Костянтинівки, українські й російські позиції перемішані, а російські війська проводять місії з інфільтрації в місті.

«Геолоковані відеозаписи, опубліковані 25 липня, свідчать про те, що українські війська нещодавно просунулися або утримували позиції, які російські інфільтраційні групи обійшли на південному заході Костянтинівки, а відео, опубліковані 29 липня, показують, що російські війська завдають ударів по українських військах на південному заході Костянтинівки – районі, в якому російські джерела раніше стверджували про утримання позицій російськими військами», – заявили в ISW. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Костянтинівку «вже фактично втратили», Краматорськ і Слов'янськ армія РФ «рівняє з землею»

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ

аватар країна
cyxoffperm - 01.08.26

тема реально старая

аватар країна
Pecheneggg - 01.08.26

Було цікаво почитати !!!

аватар країна
CryptoWorker - 01.08.26

Мне все понравилось, только если бы еще денег на длоге дали или конкурс провели, было бы вообще отлично.

аватар країна
tockss - 01.08.26

вирішив допомогти і Разшарив статтю в соц. мережах

аватар країна
memasterpiece - 01.08.26

Благодарствую, полезная вещь.

аватар країна
Gabriellos - 01.08.26

Хм… У каждого абрама своя программа.

аватар країна
eddie_blanseck - 01.08.26

було цікаво вас почитати, спасибі і удачі!

аватар країна
vorioss - 01.08.26

Гучний заголовок і стаття норм - можна ловити траф з ПС

аватар країна
Doctor55 - 31.07.26

Стаття неоднозначна - не можна кидатися в крайності.

аватар країна
S0ven0k - 31.07.26

Про що глаголят всі ці люди в коментах?

аватар країна
stalker000 - 31.07.26

я в восторге от Вашего стиля

аватар країна
CassetteFROM80s - 31.07.26

соглашусь с автором

аватар країна
Vampir773 - 31.07.26

Мне, например есть чем поделиться, думаю не только мне.

аватар країна
fuckualice - 31.07.26

Дуже хороший пост! Дякую за виконану роботу!