Чотири людини загинули внаслідок нападу на судно в Червоному морі

Чотири людини загинули внаслідок нападу на судно в Червоному морі

13.08.26 08:10 0 18
Чотири члени екіпажу загинули внаслідок нападу хуситів на вантажне судно, що належить Єгипту, в Баб-ель-Мандебській протоці 11 серпня, повідомило Міністерство транспорту Ємену. Це – перша загибель людей внаслідок атаки на судно з боку підтримуваного Іраном єменського угруповання від початку війни в Ірані в лютому.

За даними єменських чиновників і військових джерел, троє пакистанців й один індонезієць на борту судна Tihamah загинули, екіпаж втратив контроль над судном, а троє співробітників єменської берегової охорони зазнали поранення від дрона під час рятувальної операції.

Хусити, які заявили, що в липні запроваджують морське ембарго проти Саудівської Аравії, не взяли на себе відповідальність за напад. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Хусити заявляють про атаку на НПЗ Saudi Aramco

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ