Рік видання «Кобзаря» - 1840 - це дата народження нової української літератури. Іван Франко писав: «Ця маленька книжечка відразу відкрила немов новий світ поезії, вибухла немов джерело чистої, холодної води, заясніла невідомою досі в українському письменстві ясністю, простотою і поетичною грацією вислову» .
9 березня з нагоди відзначення 199-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу облдержадміністрації Василь Климчук поклав квіти до пам’ятника Великого Кобзаря у місті Хмельницькому.
У церемонії покладання вінків та квітів також взяли участь Хмельницький міський голова Сергій Мельник, заступник міського голови Іван Прокопець, депутати обласної та міської рад, представники місцевих організацій політичних партій та громадських організацій, релігійних конфесій, керівники підприємств, установ і організацій міста та області, громадськість.
Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львові автоматизовано 50% ...
Наступна новина: В Тернополі до відома ...
Газоблок,керамоблок чи цегла: з чого мурувати ...
Психосоматика женских заболеваний: 5 связей эмоций и тела
Кислородный концентратор для стоматологической клиники
Медитация для женщин: чем отличается от мужской и с чего начать новичку
Как выбрать керамическую плитку для пола в квартире или доме
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні