Таке рішення прийняло імміграційне управління кантону Во, де у Сен-Сюльпіс розташована вілла Чагаєва.
Термін дії його ділової візи, за якою він на територію держави, давно минув. У бізнесмена чеченського походження є п'ять днів для того, щоб оскаржити це рішення. В іншому випадку він зобов'язаний буде залишити країну до 10-го травня.
Раніше повідомлялося про те, що Чагаєв хотів попросити притулок у Швейцарії. За деякими даними, через певний конфлікт на батьківщині йому загрожує небезпека.
Нагадаємо, у травні 2011-го року Чагаєв купив "Ксамакс", будучи при цьому віце-президентом "Терека".
Справу проти Чагаєва було відкрито у Швейцарії у листопаді того ж року. Тоді ж його взяли під арешт на час слідства і відпустили через кілька місяців під заставу паспорта і 700 тисяч швейцарських франків, інформує sport-express.ru.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Буковині до водія і ...
Наступна новина: На Львівщині богдан Матолич ...
Рації для підрозділів: як обирати та комплектувати без зайвих витрат
Преимущества iPhone 16 Pro Max 512 ГБ
Гігієнічні набори для військових у шпиталях і під час лікування
Онлайн казино First.ua — сучасна платформа для азартного відпочинку