Перед запрошеними керівниками департаментів, представниками енергетичних компаній та комунальних підприємств міста з презентацією досвіду міста Вінниці виступили розробники програмного забезпечення від КБ ПАНОРАМА (м. Вінниця).
Директором департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Володимиром Ніконовим було проаналізовано існуючий стан та повнота геоінформаційних даних, якими користуються в своїй роботі виконавчі органи Чернівецької міської ради.
За результатами обговорення: відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради, спеціалісти якої завершили безліч комп'ютерних курсів (в тому ж числі й курсы cisco) та побували на безлічі семінарів та службі містобудівного кадастру дано доручення на підготовку плану заходів щодо фінансування та початку впровадження ГІС у 2014 році. Учасникам наради від підприємств міста рекомендовано вивчити питання співпраці з міською радою на предмет створення єдиного геоінформаційного простору та спільного його використання.
Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Источник: http://training-microtest.ru/courses/vendor7/
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Львівщині для підопічних ...
Наступна новина: Волинська область: ...
Ефективність та безпека: покрокова інструкція,як ...
Почему лазерное оборудование требует идеальных переводов инструкций и техдокументации
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав