За тактичним задумом, внаслідок попадання грозового розряду в ємність з бензином сталось загоряння підземного резервуару, що призвело до вибуху, витоку та загоряння нафтопродуктів на площі 80 м.кв.
До місця події негайно прибули 2 відділення рятувальників ДСНС, добровільна пожежна дружина військової частини та служби взаємодії. За лічені хвилини рятувальники злагоджено та швидко ліквідували умовну пожежу.
До навчань залучались 3 одиниці пожежної техніки, 11 рятувальників, працівники Державтоінспекції, лікарі швидкої допомоги, аварійні бригади служби газу та РЕМ.
Загалом навчання пройшли успішно. Підрозділи ДСНС вкотре довели свою готовність діяти за призначенням. Усунення виявлених в ході навчань недоліків дозволить запобігти їх виникненню під час реальної пожежі.
ГУ ДСНС у Хмельницькій області.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі спокусився ...
Дитячі шапки оптом від виробника: купити якісні ...
Профессиональное образование в области промышленной и производственной безопасности
Дитячі шапки оптом від виробника: як вибрати якісний асортимент
TempleKids: ляльковий будиночок як простір для щасливого дитинства та розвитку фантазії
Медитация для женщин: чем отличается от мужской и с чего начать новичку