Рух потягів на окремих напрямках Львівської залізниці через наслідки негоди буде здійснюватися із запізненням, а в окремих випадках через підмивання та затоплення колії буде змінено напрям руху вантажних та пасажирських поїздів. Про це повідомляє прес-центр «Львівської залізниці».
Зокрема, через припинення руху на ділянці Коломия-Чернівці, усі потяги прямуватимуть до Чернівців через станцію Стефанешти. У зв’язку з тим, що в річках Прут, Стрий, Дністер, Бистриця та Черемош рівень води підіймається із катастрофічною швидкістю, існує загроза, що буде припинено рух потягів на дільницях Коломия-Рахів та Самбір-Сянки, також на контролі залізничників перебуває напрям Стрий-Лавочне.
Львівська залізниця звертається до пасажирів із закликом по можливості утриматися від подорожей у вказаних напрямках та просить вибачення за незручності, які виникли не з її вини. Про проведення робіт і з ліквідації наслідків стихії та можливі зміни в русі потягів прес-центр повідомлятиме додатково через ЗМІ.
Пародонтологія: які проблеми ясен лікує ...
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Какая нужна страховка для въезда в Украину иностранцу?
Вантажні перевезення в Києві: що потрібно знати
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering