«Національна академія наук України підтримує рішення Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, ухвалене за результатами слухань на тему «Екологічні проблеми видобування сланцевого газу в Україні». Воно повною мірою відображає проблеми видобування сланцевого газу в Україні та умови мінімізації потенційних екологічних ризиків», – ідеться в листі.
Фахівці НАНУ вважають, що, згідно з новітніми дослідженнями, в Україні є значні потенційні ресурси традиційних покладів вуглеводнів, а екологічні ризики при їх видобутку суттєво менші, ніж при видобутку сланцевого газу. Науковці зазначають, що найбільш пріоритетним напрямом для нашої держави на сьогодні залишаються пошуки і розвідка традиційних родовищ газу.
Також НАН України ініціює внесення змін до Енергетичної стратегії України на період до 2030 року щодо прискорення розвитку відновлюваних джерел енергії, пошуково-розвідувальних робіт і введення в експлуатацію традиційних родовищ газу, реалізації енергоефективних проєктів та енергоощадних заходів.
Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: МВС: Петра Мельника ...
Наступна новина: Орендуєте земельну ділянку ...
Псориаз на теле: как правильно ухаживать за кожей ...
Поиск мастера онлайн: что нужно знать
Мешки для мусора оптом: как выбрать плотность, объём и рассчитать партию
Как выбрать компанию по организации переездов в реховоте
Трубка Oil Death Head від InSmoke — стильний дизайн та принцип вапорайзера