Концерт відбувся за посилених заходів безпеки, по всьому місту були влаштовані контрольно-пропускні пункти. Причиною стали заперечення сепаратистів, які вимагали скасувати концерт чи й закликали до страйку на знак протесту. Місцева преса повідомляла й про погрозу мало відомого повстанського угруповання, яке обіцяло нападати на іноземних туристів у разі, якщо концерт відбудеться.
За кілька годин до початку концерту в місцевості за 50 кілометрів від Срінаґара стався напад іще не встановлених бойовиків.
Більшу частину історичного Кашміру, більшість населення якого – мусульмани за вірою, нині контролюють приблизно порівну Індія і Пакистан; обидві країни претендують на весь Кашмір і провели за цю територію в минулому кілька війн. В індійській частині Кашміру діють ісламістські сепаратистські угруповання, які воюють за приєднання й цієї території до Пакистану. Іще частину Кашміру, гірську й мало населену, контролює Китай.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: "Будівельник" на Кубку ...
Наступна новина: "Манчестер Юнайтед" планує ...
Як вивчати англійську ефективно у сучасному світі
Профессиональное образование в области промышленной и производственной безопасности
Медитация для женщин: чем отличается от мужской и с чего начать новичку
Как выбрать керамическую плитку для пола в квартире или доме
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні