Головою пластової старшини стала старшопластунка вірлиця Оксана Шевчук. Головою ради було обрано пластунку сеньйорку Наталію Літковець.
Було заплановано провести ряд різноманітних акцій. За минулий рік таких було проведено понад 15, зокрема було організовано передачу Вифлиємського Вогню Миру громаді міста, свято Миколая, конкурс імені Олени Теліги, “Пам’ятаємо про Крути”, День Першої Пластової Присяги, відзначення 100-ліття з дня народження Антоніни Горохович, презентацію диску для незрячих, “Тиждень здачі крові”. Пластуни також долучились до Літературного фестивалю для дітей «Дивокрай», Всеукраїнської екологічної акції “Зробимо Україну Чистою”, Всесвітньго Дня скаутської хустини та багатьох інших.
Рівненські пластуни запланували встановити партнерські стосунки з українською громадою закордоном, збільшити кількість членів та провести заходи з залученням громадськості міста.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чернівецька область: ...
Наступна новина: За побиття сусіда волинянин ...
Пародонтологія: які проблеми ясен лікує ...
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Какая нужна страховка для въезда в Украину иностранцу?
Вантажні перевезення в Києві: що потрібно знати
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering