У чергову частину Камінь-Каширського районного відділу УМВС України у Волинській області надійшло телефонне повідомлення із приймального відділення центральної районної лікарні про те, що до них із травмами різного ступеню тяжкості доставлено 19-річного та 32-річного жителів села Мостище.
– Під час перевірки правоохоронці встановили, що тілесні ушкодження чоловіки отримали у дорожньо-транспортній пригоді, винуватець якої втік із місця події, залишивши пішоходів і не надавши їм першої медичної допомоги, – розповів начальник УМВС України у Волинській області генерал-майор міліції Олександр Терещук. – Провівши ряд оперативно-пошукових заходів, працівники міліції встановили винуватця автопригоди. Ним виявився 22-річний житель села Бузаки, котрий у нетверезому стані перебував за кермом автомобіля «ВАЗ».
Відомості про даний факт внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Горе-водій затриманий, автомобіль доставлено на арештмайданчик. Триває слідство, призначені експертизи.
СЗГ УМВС України
у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Закарпатській області у ...
Наступна новина: У 2014-му в Тернополі ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав