Крадіжку виявив церковний дяк, який вранці прийшов до храму. Чоловік побачив, що бічні двері, які ведуть через ризницю до храму, зламані. У храмі пошкоджено скриньки для пожертв та металевий сейф. За словами церковнослужителів сума пожертв становила близько 20 тисяч гривень.
Проведеними оперативно-розшуковими заходами міліціонери встановили, що дану крадіжку скоїв 23-річний місцевий житель, який і раніше вступав у протиріччя із Законом, був судимий за крадіжки.
У помешканні підозрюваного проведено санкціонований судом обшук, однак викрадених коштів не знайдено. Наразі проводиться весь комплекс оперативно-розшукових заходів спрямованих на розшук коштів пожертвуваних прихожанами.
На зловмисникові оголошено про підозру у вчиненні крадіжки. Відносно підозрюваного судом визначено міру запобіжного заходу – домашній арешт. У правоохоронців достатньо доказів вважати, що цей фігурант кримінального провадження причетний також до скоєння інших крадіжок.
СЗГ УМВС України
в Івано-Франківській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Українці за чотири місяці ...
Наступна новина: Сергій Тарашевський: ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества