До чергової частини міського відділу міліції звернулася 42-річна місцева жителька із повідомленням про крадіжку. Жінка розповіла, що з її квартири, яку вона здавала у оренду, викрадено телевізор вартістю у 2000 гривень.
Правоохоронці провели ряд-оперативно розшукових заходів і встановили, що 20-річний житель міста Ковель щодобово орендував у потерпілої квартиру. Однак, коли термін оренди закінчився, спритник із помешкання «прихопив» телевізор.
варто відзначити, що молодик у минулому притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства.
Слідчим відділенням Луцького МВ УМВС України у Волинській області розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Тепер чоловікові загрожує до трьох років позбавлення волі.
Юлія ЛОКОТЬКО,
СЗГ УМВС України
у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Тернополі сергій Надал ...
Наступна новина: В Ужгороді попри мирні ...
Обратная сторона отпуска: почему путешествия ...
Промышленная химия: Утилизация CO₂ и углеродная нейтральность
Как использовать новости Pinco, чтобы выбрать бонус, игру или ставку с меньшим риском
Как найти недорогого перевозчика в Холоне
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору