Так, за інформацією головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, минулого року за 2 тижні профілактичної акції було обстежено 72 тисячі осіб і виявлено 523 особи, хворі на діабет.
Всього в області зареєстровано понад 55 тисяч діабетиків. Насправді їх кількість значно більша, адже деякі уражені хворобою навіть не підозрюють про неї.
Довідка:
Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений IDF (Міжнародною діабетичною федерацією) і ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров’я) 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим діабетом у всьому світі. Завдячуючи діяльності ІDF Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом сьогодні охоплює мільйони людей по всьому світу і об’єднує діабетичні громади 145 країн з благородною метою підвищення обізнаності про цукровий діабет та його ускладнення.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Індекс виробництва валової ...
Наступна новина: У школах Львівщини пройде ...
Світ віконних технологій: Інженерна трансформація ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества