На змагання за медалі вийдуть біатлоністи Андрій Дериземля, Дмитро Підручний, Артем Прима і Сергій Семенов (індивідуальні перегони на 20 км).
Вихованець тернопільської школи біатлону Дмитро Підручний замінив в індивідуальній гонці Сергія Седнєва і на Олімпіаді виступить вперше. Він стартуватиме під номером 77. Пряма трансляція на Першому Національному о 17:00.
Довідка: Дмитро Підручний народився 5.12.1991р. Проживає в Острові Тернопільського району. Захоплення футбол, більярд і звичайно біатлон. Першим роком Дмитра в біатлоні був 2005 рік, а починаючи з 2012 року він почав виступати за національну збірну України з біатлону. Дебют в кубку світу — 13 грудня 2012 року в спринті в Поклюці — 98 місце. Перше попадання в залікову зону — 6 грудня 2013 року в спринті в Гохфільцені — 6 місце. Перший розширений подіум — 6 грудня 2013 року в спринті в Гохфільцені — 6 місце.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Закарпаття: на Хустщині ...
Наступна новина: На Житомирщині виділено ...
Театральная афиша Москвы: лучшие спектакли
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав
Як найкраще привітати: ідеї та поради