У селі Заріччя Іршавського району правоохоронці зупинили для перевірки автомобіль марки КАМАЗ під керуванням 28-річного мешканця цього села, який перевозив дрова породи бук вагою близько 10 м. куб. Документи на вантаж викликали в правоохоронців сумнів.
Майже через годину у центрі м.Іршава правоохоронці зупинили автомобіль марки ЗІЛ-131, який також перевозив близько 7 кубометрів деревини бука. 32-річний водій, мешканець с.Брід, взагалі не мав документів на вантаж.
Як повідомив начальник Іршавського райвідділу міліції підполковник Микола Куриця, обидва факти перевезення деревини внесено до Єдиного обліку, транспортні засоби із вантажем доставлено на штрафмайданчик Іршавського райвідділу. Триває перевірка, у ході якої буде встановлено законність перевезення лісу.
Віта Горзов
Іршавський РВ УМВС
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Голова ОДА звернула увагу ...
Наступна новина: На Тернопіллі у Зарваниці ...
Псориаз на теле: как правильно ухаживать за кожей ...
Поиск мастера онлайн: что нужно знать
Мешки для мусора оптом: как выбрать плотность, объём и рассчитать партию
Как выбрать компанию по организации переездов в реховоте
Трубка Oil Death Head від InSmoke — стильний дизайн та принцип вапорайзера