У Шевченківський райвідділ міліції поступила заява від 61-річної львів’янки, яка повідомила, що 2 червня у приміщенні торгівельного кіоску невідомий чоловік побив її 29-річну доньку, яка працює продавцем. Після чого він викрав з каси 1300 гривень.
Проведеними слідчо-оперативними заходами працівники міліції встановили особу грабіжника. Ним виявився 30-річний місцевий мешканець, який ніде не працює. Речові докази вилучено.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (грабіж) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.
ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Путін каже, що готовий до ...
Наступна новина: Двоє волинян побили ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества