Як розповів начальник відділу розслідування ДТП слідчого управління обласної міліції Віктор Карчевський, попередньо відомо, що водій іномарки не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу. Уникнути зіткнення з вантажівкою не вдалося. Від сильного удару легківку відкинуло на узбіччя дороги.
Двоє пасажирок «Опеля», загинули миттєво, водія ж з важкими травмами доправили до лікарні. Як встановили слідчі, у салоні легковика перебувала родина з Бучацького району.
Повідомлення про дорожню подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Правоохоронці з’ясовуються усі обставини резонансної ДТП.
Співробітники ДАІ вкотре звертаються до власників транспортних засобів: будьте обережні та уважні за кермом, зважаючи на складні погодні умови.
Сектор зв’язків із громадськістю
УМВС України в Тернопільській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Криму затримано жінку, ...
Наступна новина: На Житомирщині в аварії ...
Комплексні міські портали як інструмент доступу ...
Таргетована реклама у соцмережах для стабільних заявок
Химия запахов или как невидимые сигналы управляют нашим влечением?
Вініл: поєднання традицій і сучасності
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине