Так, у Сихівський райвідділ міліції звернувся 40 – річний місцевий мешканець з заявою про те, що 7 вересня близько 2.00 години ночі у нього викрали мобільний телефон та ноутбук. Сума завданих збитків 6000 тисяч гривень.
«Проведеними заходами правоохоронці встановили, що крадієм виявися 40 – річний львів'янин, непрацюючий, сусід потерпілого. Раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. Встановлюються усі обставини злочину», - розповів Андрій Ткачик, заступник начальника, начальник слідчого відділу Сихівського РВ.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області в ...
Наступна новина: Хмельницький готує ...
Рації для підрозділів: як обирати та комплектувати без зайвих витрат
Преимущества iPhone 16 Pro Max 512 ГБ
Гігієнічні набори для військових у шпиталях і під час лікування
Онлайн казино First.ua — сучасна платформа для азартного відпочинку