Лідери близько 120 країн, серед яких президент США Барак Обама, візьмуть участь в одноденній нараді про шляхи обмеження викидів парникових газів. Саміт ООН також прагне досягти згоди з бізнес-лідерами в питанні скорочення їхніми компаніями викидів вуглецю.
Перед початком саміту Світовий банк заявив, що уряди світу і близько тисячі компаній об’єднають зусилля, щоб плата за викид в атмосферу вуглецю спонукала до переходу до екологічно чистих енергетичних технологій.
Магнати Рокфеллери, які заробили свого часу величезний статок на нафті, оголосили про створення благодійної організації з активами близько 860 мільйонів доларів, яка сприятиме відмові від викопного палива.
Проведенню саміту передували демонстрації в багатьох країнах світу з вимогою більш рішучих дій для розв’язання проблеми глобального потепління.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Житомирщина: місцеві ...
Наступна новина: У Рівненській області ...
Креми для обличчя при псоріазі та інших шкірних ...
Поиск мастера онлайн: что нужно знать
Мешки для мусора оптом: как выбрать плотность, объём и рассчитать партию
Как выбрать компанию по организации переездов в реховоте
Трубка Oil Death Head від InSmoke — стильний дизайн та принцип вапорайзера