Сімейна пара разом зі своїми друзями стояла біля одного з магазинів в Чернівцях. Раптом до них підійшов нетверезий чоловік та почав відверто чіплятись до жінок. Один з чоловіків спробував мирно втихомирити нахабу. Однак вони не порозумілися, спалахнув конфлікт. П'яний зухвалець вдарив чернівчанина, в результаті чого останній впав на землю, вдарився головою об асфальт та втратив свідомість. Поки друзі потерпілого викликали швидку, зловмисник зник. На жаль, 34-річний постраждалий помер на шляху до лікарні. Тіло померлого направлено на судову медичну експертизу.
Однак співробітники міліції оперативно прибули на місце події та викрили кривдника по «гарячих слідах». Правоохоронці затримали зловмисника відповідно до вимог ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Ним виявився 40-річний мешканець міста Чернівці, раніше не судимий.
За даним фактом слідчими Шевченківського райвідділу відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті – позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Триває слідство.
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Вінничині рятувальники ...
Наступна новина: Один рік умовно отримав ...
Рації для підрозділів: як обирати та комплектувати без зайвих витрат
Преимущества iPhone 16 Pro Max 512 ГБ
Гігієнічні набори для військових у шпиталях і під час лікування
Онлайн казино First.ua — сучасна платформа для азартного відпочинку