На Тернопіллі у Хоросткові потрібно оцінити об’єкт

На Тернопіллі у Хоросткові потрібно оцінити об’єкт

18.07.13 13:08 0 963
У Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 1 серпня 2013 року о 15 годині відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна.

З метою визначення ринкової вартості для подальшого розрахунку орендної плати потрібно оцінити частину площадки для розміщення контейнера площею 25,2 кв.м та одне антено-місце (частина зовнішньої поверхні металевої димохідної труби котельні для розміщення антенно-фідерних пристроїв на висоті 28,8 м від поверхні землі, площею 15,3 кв.м та частини поверхні димової труби, до якої прикріплені сходинки, площею 4,65 кв.м для спільного користування). Об’єкт знаходиться на вул. Князя Володимира, 21а, у Хоросткові Гусятинського району.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов’язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 25 липня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Телефон для довідок – 52-66-85. Детальніша інформація – у газеті “Відомості приватизації” № 28 (773) за 17 липня 2013 року.

Прес-служба Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: У Волинській області за ...
Наступна новина: У 2013 році на Львівщині ...

КОМЕНТАРІ