У Чернігові весело й велелюдно водили «Козу»

У Чернігові весело й велелюдно водили «Козу»

13.01.15 08:03 0 682
На Алеї Героїв у Чернігові в суботу 10 січня пройшов Другий зимовий фестиваль фольклорних колективів «Коза».

Глядачі на власні очі побачили старовинні обряди водіння Кози, виступи фольклорних колективів Чернігова, Києва та Харкова. Колоритний ведучий свята – відомий в Україні фольклорист і музикант Валерій Гладунець – коментував народні традиції та запрошував глядачів до активної участі в фестивальній програмі.

Поряд із «дорослою» сценою працював дитячий майданчик, на якому виступали вихованці місцевих творчих студій. А з козою охоче бавилися та фотографувалися діти й дорослі.

Впродовж свята людей частували гарячим кулешем за козацьким рецептом – із пшона з підчеревиною. Крім того, на пам'ять про фестиваль можна було придбати сувеніри, виготовлені чернігівськими умільцями.

Організатори свята – Ярослав Сухомлин (Чернігівська Медіа Група) та Олександра Федоренко (творча агенція «Че Студія») – радіють, що фестиваль відповідає очікуванням, набуває популярності та сподіваються, що згодом він стане всеукраїнським. Захід пройшов за співучасті управління стратегічного розвитку міста і туризму міської ради.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Закарпаття: прокуратура ...

КОМЕНТАРІ