Іван Крисак перевірив готовність запасних пунктів управління Тернопільської ОДА

Іван Крисак перевірив готовність запасних пунктів управління Тернопільської ОДА

16.01.15 10:39 0 859
Виконувач обов'язків голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак 15 січня перевірив готовність органів управління до забезпечення діяльності в особливий період і в мирний час в умовах надзвичайного стану. Зокрема, оглянули наземні та підземні споруди, які розміщені на окремих територіях з інфраструктурою, що забезпечує їх функціонування, охорону та оборону.

Перевірені об'єкти готові до роботи за призначенням, констатував Іван Крисак.

«На запасних пунктах управління обладнані захищені робочі приміщення, де згідно з покладеними на органи управління області завданнями розміщується центр управління з оперативним залом. Він обладнаний засобами зв'язку, оповіщення, оброблення інформації та відображення обстановки, оргтехнікою і робочою документацією, - зазначив виконувач обов'язків голови ТОДА. - У службових приміщеннях з використанням технологічного обладнання створені належні умови для розміщення і роботи необхідної кількості посадових осіб органів управління області. Там вони зможуть працювати протягом кількох діб в автономному режимі відповідно до технічних характеристик».

Після огляду об'єктів провели робочу нараду за участі начальника управління цивільного захисту ОДА Євгена Лукавого та завідувача сектору мобілізаційної роботи ОДА Ігоря Романовського. Під час наради обговорили питання кадрового, матеріально-технічного, фінансового, медичного, поштового, комунально-побутового та інших видів забезпечення, створення, обладнання та утримання запасних пунктах управління. У результаті прийняли рішення щодо розроблення плану удосконалення стану даних об'єктів.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: ПриватБанк відкрив ...

КОМЕНТАРІ