За контрактом – кроком руш!

За контрактом – кроком руш!

23.02.09 09:20 0 2004
Один з найгірших показників призову на військову службу за контрактом продемонструвала Івано-Франківщина у минулому році. За весь рік до лав Збройних Сил України було скеровано лише 186 осіб, а це приблизно половина від запланованого. Першого листопада минулого року в Івано-Франківську було сформовано 160-й територіальний центр комплектування військ військовослужбовцями за контрактом. Ця військова структура покликана навести лад у наборі контрактників, а також забезпечити якісний відбір кандидатів на вступ у середні та вищі військові навчальні заклади.

За словами працівників 160-го ТЦК, на 2009 рік з Прикарпаття попередньо планується призвати на контрактну службу 257 осіб. З них 56 підуть у сухопутні війська, 145 – у повітряні сили, 10 – у військово-морські сили та 48 – до інших військових частин, які не входять до видів Збройних Сил України. Крім цього, понад 200 юнаків планується скерувати до вищих військових навчальних закладів, а 26 – у військові коледжі.

Працівники 160-го ТЦК сподіваються, що в цьому році їм вдасться змінити ситуацію на краще. Для цього ними було проведено широкомасштабну рекламну кампанію на телебаченні та радіо, замовлені та встановлені у людних місцях інформаційні біг-борди. Також у всіх районах Прикарпаття працюють спеціально підготовлені військовослужбовці за контрактом, які зустрічаються з молоддю, розповідають про умови набору та перспективи контрактної служби.

Підполковник Тарас Грень, західний регіональний медіа центр Міністерства оборони України
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)
Попередня новина: 16 житлових будинків, ...
Наступна новина: Віктор Ющенко з родиною ...

КОМЕНТАРІ