Футзалісти «Урагану» провели товариський поєдинок з чернівецьким «Меркурієм».

23.02.09 18:30 0 2641
Футзалісти «Урагану» провели товариський поєдинок з чернівецьким «Меркурієм». П'ятий за ліком товариський поєдинок команд, завершився ще однією переконливою перемогою підопічних Сергія Гупаленка. До перерви у воротах обох команд побувало чотири м'ячі. На екваторі тайму дублем відзначився Євген Валенко, а на 17-й хвилині свій перший гол у футболці "Урагану" провів молодий Петро Шотурма. "Меркурій" зумів розмочити рахунок, коли гості змогли реалізувати пенальті.

Після відпочинку на 25-й хвилині з передачі Валентина Цвєлиха забив Роман Кіндратів. П'ятий гол організував Піддубний, котрий обіграв на правому фланзі двох суперників і чітко відправив м'яч у дальню "дев'ятку" - 5:1. Далі іванофранківці зусиллями Цвєлих і Павлюка впродовж 40 секунд зуміли ще двічі вразити ворота "Меркурія". Гості тим часом змогли лише двічі відповісти своїм суперникам – рахунок поєдинку – 7:3.