Тернопільський мер не бачить себе на посаді віце-прем’єр-міністра у діючому уряді

Тернопільський мер не бачить себе на посаді віце-прем’єр-міністра у діючому уряді

24.02.09 14:25 0 2651
Міський голова Тернополя Роман Заставний не розглядає своєї кандидатури на посаду віце-прем’єр-міністра у діючому уряді. Про це сьогодні, 24 лютого, власкора ЗІКу повідомили у прес-службі Тернопільської міської ради.

«Я не можу вчинити безвідповідально перед громадою, що обрала мене, - зазначив Роман Заставний. - В умовах кризи та надмірної радикалізації суспільства посаду міського голови зможе обійняти особа, яка тільки рік стажуватиметься, а час не стоїть на місці».

Також, за словами Романа Заставного, у сьогоднішніх умовах пріоритетним є не отримання чи роздача посад, а ініціативи щодо змін у чинному законодавстві. Міський голова вважає, що у першу чергу зміни необхідно внести, зокрема, у Житловий кодекс України.

Довідка

На загальних зборах Асоціації міст України та громад, які відбулися у Києві 20 лютого, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко запропонувала обрати на посаду віце-прем’єр-міністра висуванця Асоціації. У коментарях виконавчий директор згаданого об’єднання Мирослав Пітцик зазначив, що Асоціація розглядатиме, у тому числі, кандидатури діючих міських голів.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://jeynews.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Закарпатті міліція ...
Наступна новина: Деякі партії ...

КОМЕНТАРІ